KARPOS PIAN LONGHI JACKET M 2511010-017
Moška jakna
Moška smučarska turna jakna
Idealna smučarska turna jakna KARPOS MARMOLADA JACKET, primerna za težko plezanje, zahvaljujoč konstrukciji z različnimi tkaninami, ki zagotavljajo večjo zračnost ali večjo zaščito, kjer je to potrebno. Je dovolj vsestranska za uporabo v sončnih dneh, saj je zelo zračna, in ko je veter ali sneg, zahvaljujoč lastnostim uporabljenih tkanin. Zato je kot nalašč za vse smučarske izlete.
Jakna je narejena iz dveh tkanin, ki zagotavljata zaščito in toploto, kjer je to potrebno. Kapuca je popolnoma zatesnjena, kar zagotavlja popolno zaščito pred dežjem in snegom. Na kapuci, na zgornjem delu rokavov in na spodnjem delu oblačila je uporabljena vodoodporna tkanina z 20.000 mm vodnega stolpca in zračnostjo 41.000 g/m2/24h. Preostali del jakne je narejen iz visoko odporne tkanine proti vetru, ripstop z DWR zunanjostjo in flisom na notranji strani.
Vodni stolpec: 20 000 mm
Zračni stolpec: 41 000 g/m2/24h
Surovinska sestava: zadaj, spredaj, rokav spodaj: 52% poliester, 44% poliamid, 4% elastan; kapuca, pas, rokav zgoraj: 100% poliamid; mreža: 100% poliester
Podatki
Moška smučarska turna jakna
Moška jakna
Moška jakna
Unisex brezrokavnik
Moška softshell jakna...
Moški brezrokavnik
Moška jakna...
Lahek in topel moški brezrokavnik s puhom je idealen za vsestransko uporabo skozi vse leto.
Vodoodporna, uniseks 3-slojna shell jakna
Moška jakna
Moška tekaška jakna
Moška vsestranska jakna Karpos Pian Longhi - Odporena proti obrabi, zračna, lahka in raztegljiva. Popolna jakna, ki jo imate vedno s seboj v vsaki situaciji.
Moška jakna
Moška tekaška jakna
Moška jakna
Moški brezrokavnik
Moška vsestranska jakna

