- −10%
LEKI WCR COACH 3D 6548033010
Smučarske rokavice LEKI WCR COACH 3D v celoti podpirajo vaše gibanje, hkrati pa zagotavljajo ustrezno varnost
Nova linija tekmovalnih rokavic je bila preizkušena in razvita v tesnem sodelovanju z ekipo svetovnega pokala LEKI, ki vključuje specialistko za veleslalom Marto Bassino. LEKI WCR VENOM 3D GS so odlično izdelane rokavice za vse veleslalomske specialiste. Tekmovalne rokavice imajo obsežno oblazinjenje in so tako popolnoma prilagojene disciplini veleslalom. Nedavno razvit Speed Panel ščiti gležnje, če pridejo v stik s slalomskimi palicami. Na prste so bile pritrjene dodatne silikonske poligonalne blazinice, ki dopolnjujejo Speed Panel. Blazinice so zunaj ojačene s keramično lupino, zaradi česar je zunanja površina še posebej močna z visoko odpornostjo proti obrabi. Silicon Palm Grip Patches zagotavljajo še močnejši oprijem med dlanjo in palico kot kdaj koli prej. Model GS ima dodaten trak za zapiranje na zapestju, da se rokavica še bolje prilega. Individualno nastavljiv Powerframe v povezavi s Trigger 3D zagotavlja še trdnejši oprijem in omogoča še učinkovitejšo uporabo palic.
GRIP SISTEM - Trigger System ponuja več nadzora zahvaljujoč neposredni povezavi med roko in palico. Hitro zaskočitev in izstopanje ni problem, varnostna sprostitev pa lahko zaščiti pred poškodbami. Vsi trakovi in rokavice alpine Trigger so združljivi z vsemi palicami alpine Trigger.
FIT - Race Fit, integrirane blazinice in ščitniki zagotavljajo brezkompromisno race zmogljivost.
TEHNOLOGIJE - Speed Panel , Cuff Pull , Speed System , Silicone Enforced Grip Pads , Trigger System with Power Frame , Flex Flap , Pro Glide Zone , Flex Cuff , Ceramic Enforced Silicone Surround Cushion
VODOODPORNOST - Uporaba večslojnih vodoodpornih laminatov in funkcionalnih komponent za najvišjo stopnjo vodoodpornosti.
WARMTH LEVEL - Toplo - raven toplote temelji na lupini, izolaciji in materialih podloge ter hidrofobnih lastnostih rokavic. Na nivo vplivata tudi prileganje in konstrukcija.
Glavni material: Ceramic Shell (100% poliester), vrhunska kozja koža (100% usnje)
Dlan: vrhunska kozja koža (100% usnje)
Izolacija: Thinsulate (65% poliolefin, 35% poliester), Hyperloft (100% poliester)
Podloga: Micro Bemberg (100% poliester)
Manšeta: Neopren (60% guma, 40% poliester)
Informacije o materialu: Vsebuje netekstilne dele živalskega izvora.
Podatki
LEKI WCR VENOM 3D GS so odlične rokavice za vse veleslalomske specialiste.
Smučarske rokavice LEKI WCR COACH 3D v celoti podpirajo vaše gibanje, hkrati pa zagotavljajo ustrezno varnost
Rokavice Leki Griffin Pro 3D so idealne za ambiciozne smučarje, ki iščejo trpežne in zaščitne rokavice
Športne rokavice.....
Smučarske rokavice LEVEL RS so ena najbolj inovativnih usnjenih rokavic.
Udobje, toplina in vzdržljivost so le nekatere lastnosti smučarskih rokavic LEVEL OFF PISTE LEATHER
Leki Griffin Prime 3D so popolne rokavice za smučarje, ki si želijo športnosti, a hkrati udobja.
Smučarske rokavice...
Smučarske rokavice LEKI GRIFFIN BASE 3D so vaš popoln, zanesljiv spremljevalec za naslednjo smučarsko sezono!
Praktično za zunaj, grelniki za roke popolni spremljevalci za vse aktivnosti na prostem. Preprosto odprite embalažo in grelnike položite v torbico. Prijetno toploto boste občutili že v nekaj minutah in trajala do osem ur.
Unisex rokavice

